Chat with us
Objednejte Slim Excelle si během následujících 20 minut a využijte výhod naší propagační nabídky!
Objednávejte Teď!

UPOZORNĚNÍ: Kvůli zvýšenému prodeji jsou denní objednávky limitovány. Dnes, , momentálně máme produkt NA SKLADĚ a odesíláme jej do 24 hodin. Pospěšte si a objednejte IHNED!

Ploché břicho bez zkracovaček – za pouhé 3 týdny!
Odstraňte tuk a zpevněte si břicho
rychle a bezpečně!
Shoďte 3 kg za 2 týdny!
Zmenšete objem pasu o 4 cm za 3 týdny!
Posilte a zpevněte si břišní svaly!
Bez náročného cvičení a vyčerpávajících diet!
 • 938 lidí v ČR si zatím vybralo Slim Excelle!
  Připojte se k nim a odstraňte tuk na břiše za pouhé 3 týdny!
  Praha,

  Skvělé zprávy: Ploché břicho za 3 týdny v pohodlí domova!

  Revoluční objev! Konečně si můžete dopřát ploché břicho bez zkracovaček a náročného cvičení. Dlouho střežené tajemství dokonalého vzhledu hollywoodských hvězd konečně vyšlo najevo. Díky tomuto objevu i vy můžete zhubnout 3 kilogramy za pouhé 2 týdny a dalších 4 cm v pase za 3 týdny. Vše v pohodlí svého domova!

  Zapomeňte na posilovny a nekonečné série zkracovaček. Vše, co potřebujete, abyste měli ploché a pevné břicho je Slim Excelle! Tento neuvěřitelný krém zredukuje tuk a zpevní vaše břicho – rychle a jednoduše. Navíc je úplně bezpečný pro použití, protože obsahuje pouze přírodní složky, které mají osvědčené účinky. Proto se v Hollywoodu z Slim Excelle stal absolutní hit.

  Slim Excelle byl dlouho dostupný pouze hollywoodské elitě. Bylo to střežené tajemství dokonalého vzhledu herců, modelů a moderátorů. Když ale tajemství vyšlo najevo, byla zaujata všechna větší světová média. Ta začala mluvit o jeho výhodách a účincích.

  Dnes je tento divotvorný krém vysoce uznávaný v mnoha evropských zemích. Nyní je dostupný i v České republice.
 • Ano, já také chci zmenšit objem pasu o 4 cm za 3 týdny! Pošlete mi můj Slim Excelle hned teď!
 • Jaké jsou výhody Slim Excelle?

  Ploché břicho za 3 týdny!

  Po pouhých 3 týdnech pravidelného používání Slim Excelle zhubněte až 4 cm v pase. Aktivní krémové složky mají lipolitický a diuretický účinek. Jsou schopné zredukovat množství tuku uloženého v tukových buňkách a zrychlit jeho spalování.

  >>> Pošlete mi můj Slim Excelle hned teď!

  Pevné a vymodelované břicho!

  Nemusíte se bát, že vám po hubnutí zůstane vytahaná kůže. Zapomeňte na „pneumatiky“ a povislou kůži na břiše. Aktivní krémové složky hydratují pokožku a zlepšují její tonus a pružnost. Až tuk jednou zmizí – zůstane jen ploché a pevné břicho!

  >>> Pošlete mi můj Slim Excelle hned teď!

  Až 3 kg méně za 2 týdny!

  Jednou ze složek Slim Excelle je kofein. Kofein urychluje cirkulaci krve, což brání pokožce zadržovat vodu, toxiny a tekutiny. Je velmi účinný při rozbití a spalování podkožních tukových bulek. Proto vědci doporučují kofein jako prostředek na účinné a osvědčené hubnutí.

  >>> Pošlete mi můj Slim Excelle hned teď!

  Zlepšuje mikrocirkulaci!

  Aktivní složky pronikají do hlubších vrstev pokožky a zrychlují mikrocirkulaci, což usnadňuje přívod kyslíku a živin a umožňuje odběr toxinů z těla. Tím způsobem dochází k rychlejšímu rozkladu tukových zlepšení tonu pokožky.

  >>> Pošlete mi můj Slim Excelle hned teď!

  Přírodní cestou k plochému břichu!

  Slim Excelle obsahuje přírodní složky, které mají osvědčené účinky. Četné vědecké výzkumy potvrzují jejich bezpečnost a účinnost. Složky, jako jsou ascophyllum nodosum (druh hnědé řasy), listnatec, kokosový olej a mentol napomáhají spalování tuku a odstranění celulitidy. Aloe zpevňuje a hydratuje pokožku a zmírňuje záněty, zatímco červená paprika je schopná nejen zredukovat viditelnost pomerančové kůže, ale také zbavit tělo toxinů.

  >>> Pošlete mi můj Slim Excelle hned teď!

  Bez zkracovaček a náročného cvičení!

  Už nemusíte trávit hodiny v posilovně a opakovat série a série zkracovaček. Cesta k plochému a pevnému břichu nikdy nebyla jednodušší a rychlejší. Konečně můžete odstranit tukové usazeniny, zmenšit objem pasu a zpevnit břicho za pouhé 3 týdny. Vše v pohodlí svého domova!

  >>> Pošlete mi můj Slim Excelle hned teď!
  Vše uvedené potvrzuje, že ve světě momentálně neexistuje přírodnější, účinnější a jednodušší řešení proti tukovým usazeninám na břiše. Počet spokojených uživatelů každodenně roste protože jsou všichni nadšení z výsledků.
  Pomocí Slim Excelle si dopřejete ploché a pevné břicho za pouhé 3 týdny.
 • Ano, já také chci ploché a pevné břicho za 3 týdny! – Pošlete mi můj Slim Excelle hned teď!
 • V čem spočívá tajemství dokonalého vzhledu hollywoodských hvězd?

  Mnozí věří, že hollywoodské hvězdy tráví hodiny v posilovně a utrácejí peníze za drahá ošetření na hubnutí. Pravda je ale jiná! Největší hit v Hollywoodě je Slim Excelle.

  Tento krém pomohl mnoha herečkám, hudebníkům, modelům a moderátorům, aby měli ploché a pevné břicho, přesně takové, jaké jste si vždycky přáli, aniž byste přitom ztráceli čas a energii na posilovny. Bez drahých ošetření. Vše v pohodlí vašeho domova! Proto není divu, že se Slim Excelle krém stal „horoucí“ novinkou ve všech významějších médiích ve světě.

  Hollywoodské tajemství dostupné všem...

  Všichni, kteří četli o neuvěřitelných účincích Slim Excelle krému, hned zapomněli na zkracovačky, diety a liposukci. Sáhli po přírodním a bezpečném řešení, které pomohlo milionům lidí ve světě zbavit se tuku a zpevnit si břicho. No a tohle řešení je konečně dostupné také v ČR. Slim Excelle poprvé i na našem trhu!

 • Co je Slim Excelle a komu je určený?

  Slim Excelle je určený všem, kteří si přejou ploché břicho a štíhlejší pas – bez „pneumatik“. Aktivní krémové složky redukují a brání nadměrnému ukládání tuku na břiše, na bocích a kolem pasu. Navíc jsou zcela přírodní, takže jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Bez strachu z iritací.

  Slim Excelle je určený všem, kteří si přejou:
  Slim Excelle je určený mužům, kteří pečují o sebe a svůj vzhled. Doporučuje se všem, kteří chtějí získat ploché břicho rychle a bezpečně – bez vyčerpávajících zkracovaček. Doporučuje se zejména mužům, kteří se po léta nemůžou zbavit „pneumatik“ na břiše. Aktivní krémové složky spalují uložené tukové usazeniny rychle a účinně.

  Udržitelné a viditelné výsledky po pouhých 3 týdnech!

  Slim Excelle má trojnásobný účinek. Odstraňuje po léta ukládaný tuk na břiše, navíc brání opětovnému ukládání tukových usazenin a zpevňuje vaše břicho.

  Krémové složky napomáhají odstranění mezibuněčné tekutiny a tukových usazenin. Další aktivní složky zpevňují a obnovují pokožku, zlepšují mikrocirkulaci, povzbuzují regeneraci buněk a posilují oblast břicha.

  Výsledkem působení těchto účinných složek je ploché, pevné a silné břicho, jako byste léta náročně cvičili! Přitom se nemusíte bát, že se vaše „bříško“ vrátí zpět. Pro dosažení trvalých výsledků stačí používat Slim Excelle čas od času!
 • Ano, já také chci odstranit tuk na břiše jednou provždy! – Pošlete mi můj Slim Excelle hned teď!
 • Jak se Slim Excelle používá?

  Pomocí Slim Excelle získáte ploché břicho rychle a bez námahy. Jednoduše se používá, rychle přináší výsledky a je úplně přírodní a bezpečný. Tento krém je alternativou zkracovaček, posilovny, liposukce a všech dalších metod odstranění tuku na břiše. Aby se dostavily udržitelné a viditelné výsledky, sledujte návod k použití.

  1.

  Dvakrát denně – ráno a večer aplikujte Slim Excelle na oblast břicha a pasu.

  2.

  Jemně masírujte krouživými pohyby pomocí obou rukou, dokud není krém zcela vstřebaný. Měli byste se vyhýbat sprchování a koupání po dobu nejméně 4 hodin, aby složky mohly působit.

  3.

  Každodenně opakujte výše uvedené kroky a za tři týdny si všimnete neuvěřitelných výsledků. Aby se výsledky zachovaly a aby se zabránilo opětovnému ukládání tuku, používejte Slim Excelle čas od času.

  Doporučení: Před aplikací jemně zmasírujte oblast břicha ručníkem, peelingovou rukavičkou nebo silným prodem vody ve sprše. Tím způsobem se povzbudí cirkulace a otevřou póry, což umožní lepší absorbci aktivních krémových složek.
 • Ano, já také chci shodit 3 kg za pouhé 2 týdny! – Pošlete mi můj Slim Excelle hned teď!
 • V čem spočívá účinnost Slim Excelle?

  Účinnost Slim Excelle spočívá v jeho aktivních složkách, které mají osvědčené účinky při odstranění tukových usazenin. Aktivní krémové složky jsou:

  Složky Účinek
  Kofein Kofein je schopný zredukovat vznik celulitidy nebo pomerančové kůže. Kofein totiž povzbuzuje cirkulaci krve, což resultuje menším zadržováním vody, toxinů a tekutin v pokožce. Kofein je velmi účinný v boji proti podkožním tukovým buňkám. Výzkumy ukazují, že jeho složky dokážou spálit tuk uložený v tukových buňkách.
  Aloe barbadensis Aloe je častou složkou anticelulitidních krémů kvůli svému zpevňujícímu účinku. Aloe navíc zmírňuje záněty pokožky a hydratuje ji. Její léčivé účinky jsou dobře známé, díky čemuž je vhodná pro vnější použití.
  Ruscus Aculeatus Ruscus Aculeatus lidově známý jako listnatec obsahuje rutin, aktivní složku, která povzbuzuje cirkulaci a celou oběhovou soustavu, kvůli čemuž se ukázal jako účinný při léčbě křečových žil. Navíc má pozitivní dopady na pokožku, takže je velmi důležitou složkou v boji proti celulitidě.
  Fucus Vesiculosus Fucus, řasa lidově známá jako chaluha bublinatá. Často ji nazývají protitukovou bylinou, protože se používá v boji proti celulitidě a obezitě. Dodává pokožce vlhkost a hydratuje ji, zároveň vytváří ochrannou vrstvu. Obsahuje také aminokyseliny, které dodávají pokožce pružnost.
  Kokosový olej Kokosový olej se podílí na redukci "pomerančové kůže" redukcí tukových usazenin v podkoží. Navíc skvěle vyživuje pokožku a dělá ji měkčí a jemnou na dotek.
  Capsicum Frutescens Výtažek Capsicum Frutescens se využívá v kosmetickém průmyslu kvůli své schopnosti zmírnit svědění a příznaky psoriasis. Používá se taky na odstranění celulitidy, protože napomáhá posílení cirkulace a redukuje tukové usazeniny. Existují také tvrzení, že je výtažek této byliny schopný zbavit tělo toxinů.

  Doporučeno odborníky

  „Ideální metoda odstranění tukových usazenin na břiše“

  Jonathan Parker, fitness trenér, Los Angeles

  „Jako fitness trenér nerad mluvím o jiných metodách hubnutí a vymodelování těla kromě náročného cvičení. Slim Excelle mě ale fascinoval. Ukázal se jako účinný a opravdu rychle působí. Jeho nejvýznamější složky jsou zcela přírodní a jsou úplně bezpečné. S krémem máme pozitivní zkušenosti.

  Ukázalo se, že jde po dvou týdnech používání objem pasu zmenšit až o 6 cm, přičemž břicho není povadlé a povislé, ale pevné. V žádném případě nedošlo k iritaci nebo jakýmkoli jiným reakcím pokožky. Opravdu impresivní, vzhledem k tomu, že jde o krém.“

 • Ano, já také chci odstranit tuk na břiše bez zkracovaček! – Pošlete mi můj Slim Excelle hned teď!
 • Britney Spearsová zase má ploché břicho!

  Po nervovém zhroucení, které zažila, známá zpěvačka Britney Spearsová strávila nějakou dobu v rehabilitačním ústavu. Během rekonvalescence přibrala téměř 10 kg a dostala tuk na břiše.

  Po zotavení bylo náročné ten tuk spálit. I když doma měla osobní fitness trenéry a posilovnu, nepovedlo se jí to. Kvůli neustálým kritikám jejího vzhledu musela co nejdřív něco podniknout. Britney objevila rychlé a účinné řešení. Po pouze několika týdnech se zbavila tuku na břiše a zhubla téměř 6 kilo!

  Řešení, které pomohlo světovým hvězdám odstranit tuk na břiše je konečně dostupná i Vám. Zbavte se tuku a získejte ploché a pevné břicho – za pouhé 3 týdny!

 • Snižte riziko srdečních onemocnění!

  Ukládání tuku na břiše a kolem pasu nese s sebou četná zdravotní rizika. Výrazněji se to projevuje u mužů, kteří jsou náchylnější k ukládání tuku v této oblasti. Zkoumání ukázala, že jsou najčastější a zároveň nejnebezpečnější rizika:

  Redukcí tělesné váhy o pouze 5 až 10 % však můžete snížit riziko srdečních onemocnění. Pokud zhubněte 4 až 10 kilo, můžete snížit hladinu cholesterolu, krevní tlak a riziko vzniku četných onemocnění.

  Slim Excelle vám pomůže odstranit tuk a zbavit se přebytečných kil. Kromě toho, že odstraní podkožní tukovou tkáň, tento krém proniká tak hluboko, že je schopný odstranit i viscerální tukovou tkáň. Viscerální tuková tkáň obkládá vaše vnitřní orgány a je nebezpečnější pro vaše zdraví. V určitých případech může postihnout játra, dokonce i srdce.

  Proto nečekejte, až bude pozdě – objednejte si Slim Excelle a odstraňte tuk na břiše! Zabraňte četným zdravotním rizikům včas.

  Je vědecky dokázáno, že přírodní složky odstraňují tuk na břiše a kolem pasu – bez vedlejších účinků!

  Zkoumání ukázala, že jsou složky Slim Excelle účinné a zároveň bezpečné. Je dokázáno, že krémové složky příznivě působí na redukci tuku na břiše. Tyto přírodní složky spalují tukové usazeniny a eliminují vodu z podkožní tkáně.

  Společným působením složky rozkládají tukové buňky, zmenšují tělesný objem a odstraňují „polštářky“ na břiše. Vedle toho příznivě působí na mikrocirkulaci, povzbuzují obnovu buněk a zpevňují břicho.

  Navíc jsou zcela bezpečné pro používání. Nevyvolávají žádné vedlejší účinky. Pokud se aplikují lokálně (na pokožku) nevyvolávají iritace a jejich účinnost spočívá v jejich schopnosti proniknout do hlubších vrstev pokožky.

  Účastníci výzkumu potvrzují: Pryč s tukem za 3 týdny!

  Jiné metody odstranění tuku na břiše a kolem pasu jsou neúčinné nebo nesou s sebou četná rizika. Pomocí zkracovaček můžete vymodelovat břišáky, nikoliv odstranit tuk. Na druhé straně, Slim Excelle byl podroben různým výzkumům a všechny přinesly ty samé, pozitivní výsledky!

  Výsledky zkoumání ukazují:

  • O 4 cm menší objem pasu za 3 týdny
  • O 3 kg méně za 2 týdny
  • Pevné břicho bez vedlejších účinků
 • Ano, já také chci pevné a silné břicho! – Pošlete mi můj Slim Excelle hned teď!
 • Reakce uživatelů Slim Excelle su fenomenální.

  Žádná jiná srovnávací metoda odstranění tuku na břiše nevyvolala takové
  nadšení. Přesvědčte se sami:

  Dříve
  Později

  „Konečně mám břišáky“

  „Břišáky vůbec nebylo vidět ze všeho toho tuku, který ne a ne pryč. To jsem se už byl zbláznil a úplně ztrazil nervy, když jsem si objednal krém. Kámoš mě přesvědčoval, že je prý výbornej, ale já mu nevěřil. Jediné, čeho lituju je to, že jsem ho neposlechl dřív, protože jsem si tak mohl ušetřil čas a nervy. Pomocí Slim Excelle se mi podařilo značně spálit tuk na břiše. Teď konečně i já mám viditelné a výrazné břišáky.“ *

  Tonda, 28, číšník, Telč

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  Dříve
  Později

  „Lepší zdraví a vzhled“

  „Měl jsem vysoký cholesterol. Od té doby, co jsem díky tomuto krému zhubl, taky cholesterol se mi značně zlepšil, takže jsem teď zdravější, cítím se líp a vypadám krásněji. Tohle bych sám rozhodně nedokázal. Nejvíc mi s tím pomohla manželka. Ta ten krém vlastně objednala pro mě. Nepočítala ale, že zhubnu a že budu vypadat a cítit se mlaději, takže jí to teď dělá starosti :)“ *

  Jaroslav, 52, ředitel, Brno

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  Dříve
  Později

  „O 4,5cm míň za 5 týdnů!“

  „Slim Excelle krém mi přinesl fantastické výsledky. Pravidelně jsem ho používal po dobu 5 týdnů a zhubl téměř 5 cm v pase. 1 cm za 1 týden, je to neuvěřitelný. A to mi vůbec nezůstala povislá kůže, jak tomu bývá po hubnutí, ba naopak, už se mi začaly objevovat břišáky. Konečně se skutečně těším na koupání, protože se již nestydím za své břicho.“ *

  Zdeněk, 34, programátor, České Budějovice

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  Dříve
  Později

  „Teď jsem skutečný fešák“

  „Hledal jsem na webu jednoduchou a rychlou metodu odstranění tuku na břiše a narazil na Slim Excelle. Mnozí ho chválili, takže jsem se ho rozhodl vyzkoušet. Teď ho chválím taky já a ne bezdůvodně. Od té doby, co ho používám, se mi podařilo zlepšit svůj vzhled no a teď mám taky břišáky. Stal se ze mě fešák, aniž bych chodil do posilovny. Proto jsem velmi spokojený s účinkem tohoto krému a všem ho vřele doporučuju.“ *

  Lukáš, 20, student, Praha

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Tuk mizí“

  „Používám ho zhruba 3 týdny a zatím jsem velmi spokojený! Tuk mizí pomalu, ale jistě :) “ *

  Leoš, 35, bankovní úředník, Brno

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Kouzlo“

  „Tento krém musí být kouzelný, protože opravdu zmenšuje objem pasu o několik centimetrů.“ *

  Mirek, 51, soukromý podnikatel, Jihlava

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Konečně výsledky“

  „Posilovny, diety a nic. Buď zhubnu a kůže povadne, anebo svaly není vidět ze všeho toho tuku. Krém je neuvěřitelný! Spálil tuk v pase, je vidět svaly, ani stopy po povadlé kůži! No konečně!“ *

  Ivan, 29, automechanik, Liberec

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Mám toho nejhezčího kluka“

  „Všichni mi závidí mého kluka od té doby, co shodil kila, zmenšil objem pasu o několik centimetrů a vypracoval si břišáky. Znovu jsem se do něj zamilovala :) “ *

  Soňa, 26, studentka, Praha

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Jednoduché a rychlé“

  „Jednoduše se používá a výsledky se rychle dostaví. Co si ještě více přát? “ *

  Zdeněk, 40, stavební inženýr, Ostrava

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Zlepšil jsem své zdraví“

  „Lékař mi řekl, že musím kvůli svému zdraví co nejdřív zhubnout. Tak mi manželka objednala krém, vždyť já se unavím jen při pomyšlení na cvičení. Cvičení stejně nepotřebuju, protože jsem již po měsíci a půl, jak dlouho ten krém používám, zhubl téměř 8 cm v pase a značně zlepšil své zdraví.“ *

  Honza, 48, řidič, České Budějovice

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Vřelé doporučení“

  „Ze srdce vám všem doporučuju tento krém, protože jsem ho používal a jsem víc než spokojený.“ *

  Jarda, 22, student, Pardbice

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Tuk opravdu zmizel“

  „Připadalo mi to neuvěřitelné, že krém může spálit tuk. Ale stalo se to. Už po týdnu používání jsem si všimnl rozdílu a zůstal jsem z toho paf!“ *

  Václav, 34, asistent, Plzeň

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Přináší výsledky“

  „Po prvních dvou týdnech jsem byl trošku zklamaný, myslel jsem si, že z toho asi nebude nic. Když jsem ale stoupl na váhu, zjistil jsem, že jsem skutečně ubyl na váze. Já si nevšímám bůhvíjakého rozdílu, ale ostatní říkají, že je to vidět, takže se stále ještě nevzdávám.“ *

  Jakub, 29, turistický průvodce, Praha

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  *Upozornění: Kvůli velké poptávce jsou zásoby limitovány! Pokud si objednáte dnes, garantujeme Vám doručení produktu následující pracovní den. Efekty a výsledky uvedené na stránce negarantují úspěšnost produktu. Velká většina zákazníků je s produktem spokojena, ale existují zákazníci, kteří nedosáhnou uvedených výsledků. Ti mohou využít naši záruku a vrácení celé částky nákupu. Na stránce jsou uvedeny názory spokojených zákazníků. Jsou to tvrzení zákazníků, kteří jsou s naším produktem spokojeni a úspěšně jej používají. Zákazníci tato svá tvrzení zaslali na naši adresu. Na žádost jednotlivých uživatelů došlo ke změně některých jmen. Všechny originály jsou uloženy v sídle firmy.

 • Proč je Slim Excelle tou nejlepší metodou odstranění tuku na břiše?

  Metoda Cena Účinek Negativní stránky
  Liposukce
  2,000 – 3,500 Kč
  (jen oblast břicha)
  Odstranění tukových usazenin zavedením trubic. - Bolestivá a drahá metoda
  - Delší doba zotavení
  - Riziko anestézie
  - Infekce a jizvy
  - Ztráta krve nebo krevní sraženiny
  Zkracovačky
  Zadarmo
  (pokud je děláte doma)
  Modelují svaly, ale neodstraňují přebytek tuku. - Vyžadují dost námahy
  - Neodstraňují tuk
  Diety
  1,000 - 2,000 Kč měsíčně
  (záleží na typu diety)
  Vyloučením potravin, které způsobují tvorbu tuku se dá zabránit jeho hromadění. - Diarea nebo zácpa
  - Nevolnost, omdlení
  - Návrat kilogramů
  - Dráždivost způsobená absencí výsledků
  Slim Excelle
  790 Kč Rychle a jednoduše odstraňuje tuk na břiše a kolem pasu. - Peníze na nové oblečení menší velikosti!
  Zapomeňte na tuk na břiše!

  Zkontrolujte, jestli je Slim Excelle tím nejlepším řešením pro vás:

  Trápí vás tuk
  na břiše?

  Některé komentáře našich zákazníků:

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  439 comments Add a comment
  • Matěj Mičánek · Top Commenter
   já se z těch pneumatik na břiše zblázním, pořád dělám zkracovačky, ale bez bůhvíjakého výsledku.
   Reply · 11 · Like ·
   • Martin Plíhal
    u mě to samý, jenže já k tomu chodím do posilovny třikrát za týden. nějaká změna je vidět, ale ty „pneumatiky“, jak tomu říkáš se jen tak nenechájí Ví někdo, jak tohle funguje?
    Reply · 4 · Like ·
  • Luboš Procházka · Top Commenter
   Funguje, kluci, opravdu funguje, já 3 týdny zhubl o 4 cm v pase!!!
   Reply · 7 · Like ·
   • Martin Plíhal
    no a co? jen si ho natřeš a to stačí?
    Reply · 5 · Like ·
   • Luboš Procházka
    Přesně tak, ráno a večer, ale pozor, nechoď do sprchy aspoň 4 hodiny, je to velmi důležitý
    Reply · 1 · Like ·
  • Michal Žáček
   hahah, nevykládejte mi tu pohádky, krémeček a břicho je pryč, jste ale naivové...
   Reply · 2 · Like · prije sat vremena
  • Kuba Prachař
   mně to málo špeku na břiše vždycky bránilo, abych vypadal bezva. A povedlo se mi to díky tomuto krému za měsíc, takže co se týká mě je výborný!
   Reply · 4 · Like · prije sat vremena
  • Tomáš Havelka
   dostal jsem ho od ženy jako dárek, říká reaguj, dokud tě to pivko úplně nezničí
   Reply · 1 · Like · prije sat vremena
  • Honza Jelínek · Top Commenter
   Michal Žáček přečti si něco o tom dřív, než začneš balamutit. Nejprve se koukni na složky, trochu vypátrej. Teď máš k dispozici strejdu google, pokud jsi nevěděl K tomu ti ještě ručí refundaci během 44 dnů, takže si nedělej starosti.
   Reply · 5 · Like ·
   • Luboš Procházka
    Teď máš k dispozici strejdu google, pokud jsi nevěděl - hahahhaha, ty seš ale jednička!
    Reply · 1 · Like ·
  • Petra Stránská · Top Commenter
   kluci, promiňte že ruším, vím že tady to je mužská záležitost, ale řekněte mi, jestli toto funguje i v případě fakt obrovské břicha? Ten můj už vůbec o sebe nedbá, nechce ani cvičit, ani méně žrát. Opravdový lenoch, ale co s tím, je můj, ať už je jakýkoliv
   Reply · 2 · Like ·
   • Luka Končinski
    já jsem takový nebyl, pořád jsem chodil do posilovny, ale kámoš, který mi doporučil tenhle krém byl přesně takový lenoch. Podařilo se mu ale zpevnit to své pandero.
    Reply · 2 · Like ·
   • Petra Stránská
    Díky moc, Kubo!
    Reply · 3 · Like ·
  • Filip Patočka
   Mně se na to nejvíc líbí, že nemusím držet dietu. To já můžu cvičit a tomu podobné, ale hladovět nedokážu!
   Reply · 1 · Like ·
  View 425 more
  Facebook plugin

  Jen v minulém roce jsme v České republice obsloužili již více než 938 spokojených zákazníků!

  FAQ - Nejčastější dotazy:
  Jak se Slim Excelle používá?
  Slim Excelle aplikujte ráno a večer na oblast břicha a pasu. Jemně masírujte krouživými pohyby pomocí obou rukou, dokud není krém zcela vstřebaný. Vyhýbejte se koupání a sprchování po dobu 4 hodin po aplikaci, aby složky mohly působit. Před aplikací krému se doporučuje jemný peeling oblasti břicha ručníkem, peelingovou rukavičkou nebo pod proudem vody. Tím způsobem se povzbudí cirkulace a otevřou póry, což umožní lepší absorbci aktivních krémových složek. Objednejte si Slim Excelle a přesvědčte se, že jde o zatím nejrychlejší a nejjednodušší metodu odstranění tuku na břiše!
  V čem spočívá účinnost Slim Excelle?
  Účinnost Slim Excelle spočívá v jeho složkách, které mají osvědčené účinky. Aktivní krémové složky spalují tukové usazeniny, eliminují vodu z podkožní tkáně a odbourávají toxiny z těla. Tím způsobem dochází k redukci tuku uloženého v tukových buňkách a jeho rychlejšímu spalování. Aktivní krémové složky zároveň brání opětovnému nahromadění tuku na břiše, na bocích a kolem pasu. Jen pomocí Slim Excelle se můžete nejen zbavit tuku, ale také zabránit jeho opětovnému nahromadění. Proto si objednejte hned teď a zase vypadejte skvěle.
  Je Slim Excelle bezpečný pro použití?
  Ano, Slim Excelle je úplně bezpečný pro použití, protože obsahuje pouze přírodní složky, které mají osvědčené účinky a jsou bezpečné pro použití. Tyto složky nevyvolávají žádné vedlejší účinky. Ani při lokální aplikaci (na pokožku) nevyvolávají iritace a jsou účinné, protože mají schopnost proniknout do hlubších vrstev pokožky. Objednejte si Slim Excelle a odstraňte tuk na břiše bezpečným a přírodním způsobem!
  Kdy budou viditelné první výsledky používání Slim Excelle?
  První výsledky používání Slim Excelle budou viditelné již po dvou týdnech. Zkušebníci v průměru zhubli 3 kg za dva týdny a 4 cm v pase za tři týdny. Až dosáhnete chtěných výsledků, pokračujte v používání Slim Excelle čas od času. Tím způsobem se zachovají dosažené výsledky a zabrání opětovnému nahromadění tuku. Pokud si objednáte dnes, můžete si dopřát ploché a pevné břicho již za3 týdny!
  Co obsahuje Slim Excelle?
  Slim Excelle obsahuje následující aktivní složky: Aqua (Water), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice*, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Propylene Glycol, Dimethicone, Dimethiconol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Ruscus Aculeatus (Butcher's-broom) Root Extract*, Fucus Vesiculosus (Bladderwrack) Extract*, Capsicum Frutescens (Chili Pepper) Fruit Extract*, Caffeine, Carbomer, Xanthan Gum, Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Methyl Nicotinate, Alcohol denat., Sodium Chloride, Triethanolamine, Coumarin, Linalool, Parfum (Fragance), Sodium Gluconate, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, C.I. 42051 (Blue 5), C.I. 19140 (Yellow 5).
  Ingredients marked * are from organic farming.

  Objednejte a zmenšete si objem pasu za pouhé 3 týdny!

  Dopřejte si ploché a pevné břicho, které jste si vždycky přáli!

  Zapomeňte na zkracovačky, diety a liposukci!

  Objednejte si Slim Excelle a odstraňte tuk na břiše!
  Speciální akce - 1580 Kč - 790 Kč - Aktivuj KUPÓN
  Nabídka končí:
  P.S. Nezapomeňte, že Slim Excelle využívá pouze přírodní složky, které mají osvědčené účinky při odstranění tukových usazenin. Nejen, že se zbavíte tuku, který kazí váš vzhled, ale také zlepšíte své zdraví a zpevníte své břicho, navíc zabráníte opětovnému nahromadění tuku.

  P.P.S. Po dosažení chtěných výsledků se doporučuje pokračovat v používání Slim Excelle. Tím způsobem zabráníte opětovnému nahromadění tuku v oblasti břicha a kolem pasu.


  Odesílám požadavek.
  Čekejte, prosím!
  Kam máme zaslat
  Vaši objednávku?
  Jméno
  Příjmení
  Adresa
  Číslo domu
  PSČ
  Město
  Telefon
  E-mail
  Produkt
  Komentáře
  PS: Zaručujeme doručení následující pracovní den.
  1 x - 1580 -50% 790 Kč + poštovné
  2 x - 2700.00 -50% 1350 Kč + poštovné
  3 x - 3480.00 -50% 1740 Kč + poštovné
  Platba při dodání
  Kopie, které je možné získat za zvýhodněnou cenu:
  11
  Poslední prodej
  proběhl dne:
  100% bezpečný nákup
  44 - denní záruka
  Pokud si nákup rozmyslíte do 44 dnů,
  vrátíme Vám peníze.
  Doručení
  Výrobek Vám doručíme nejrychlejší a nejspolehlivější kurýrní službou!
  100% bezpečný nákup
  Výrobek zaplatíte při přebírání, čímž Vás ochráníme před případným zneužiutím. Vaše osobní údaje budou zcela bezpečné!
 • *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.
  Net Sales Ltd, ul.Arh Georgi Nenov 25 gr.Sofia, zh.k. Liulin, Bulgaria, e-mail: ljuba.polakova@netsales.club. Produkt: Slim Excelle
  x

  Nejste si jisti, že je pro Vás Slim Excelle ten pravý produkt?

  Posíláme údaje
  prosím, počkejte!
  Díky za Vaši žádost.
  Náš odborný poradce Vám zavolá v době, kterou jste si vybrali.


  Zavři okno

  Promluvte si s naším odborným poradcem. Zdarma Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše otázky spojené s Slim Excelle.